Dynamika — Miejski styl, który współgra z Twoją codziennością


Strona główna Mieszkania Gdańsk Dynamika
ZAPOWIEDŹ INWESTYCJIDYNAMIKA

GDAŃSK UJEŚCISKO, UL. CZŁUCHOWSKA

dynamika
ZAPOWIEDŹ INWESTYCJIDYNAMIKA

Gdańsk Ujeścisko, ul. Człuchowska

nocna+spoko.jpg

ZAPOWIEDŹ INWESTYCJI

Osiedle Dynamika. Miejski styl, który współgra z Twoją codziennością. Przestrzeń świadomego, nowoczesnego życia - wszystko, czego potrzebujesz, by nie zgubić swojego rytmu. Dynamika to osiedle składające się z 7 budynków wielorodzinnych wraz z bogatym terenem rekreacyjnym. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki z mieszkaniami 2-, 3-, 4-pokojowymi.


Osiedle jest położone w południowej części Gdańska przy ulicy Człuchowskiej. W pobliżu osiedla znajduje się Szkoła Podstawowa nr 12 – dobry wybór dla rodziców, którym zależy na tym, by dzieci uczyły się blisko domu, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym obiekcie. W okolicy znajduje się potrzebna infrastruktura, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska.


Lokalizacja DYNAMIKI na działce o tarasowym ukształtowaniu terenu zapewni walory widokowe. Zróżnicowana wysokość decyduje o wyjątkowym układzie osiedla, który wyróżnia się na tle okolicznego krajobrazu. Całość dopełnia starannie dobrana roślinność, zaprojektowana zgodnie z koncepcją miejskiego, wielobarwnego ogrodu. Jego nieodłączną częścią jest ścieżka rekreacyjna o charakterystycznym kształcie, już kilkuminutowy spacer wzdłuż granicy osiedla poprawia nastrój i zapewnia odpowiednią dawkę ruchu. Ozdobą części wspólnych są ogrody deszczowe – porośnięty bujną roślinnością system retencyjny pozwala w zrównoważony sposób gospodarować wodą opadową.  


DYNAMIKA sprzyja spotkaniom i tworzeniu zgranej lokalnej społeczności – specjalny projekt części wspólnych zawiera zestaw atrakcji dostępnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Należą do niego plac zabaw, skate park, zjeżdżalnia, tyrolka, pająk linowy, ścieżka rekreacyjna oraz elementy małej architektury. Prawdziwy świat dostarczy najmłodszym ciekawszych wrażeń niż wirtualna rzeczywistość. Kameralnym, cichym miejscem do wypoczynku są przydomowe ogródki. Mieszkania usytuowane na piętrach będą posiadały przestronne balkony.Zapraszamy do zapisywania się na listę zainteresowanych za pomocą poniższego formularza, aby w pierwszej kolejności otrzymać informację o rozpoczęciu sprzedaży, zanim oferta zostanie upubliczniona.


Planowany termin odbioru I etapu: IV kwartał 2022 r.

Skontaktuj się z nami

Inwestycja znajduje się w przygotowaniu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży pod numerem 58 779 58 58 lub pozostawiania kontaktu za pomocą poniższego formularza.

Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.

58 779 58 58

Biura Sprzedaży Euro Styl są otwarte.


W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo wszyscy pracownicy Euro Styl są co tydzień poddawani testom w kierunku koronawirusa.
W miejscu pracy pozostają tylko osoby zdrowe.

Jednocześnie zapewniamy Państwu niezbędne środki higieny i bezpieczeństwa oraz pełen komfort rozmów w przewietrzanych pomieszczeniach. Rekomendujemy kontakt z nami w celu umówienia spotkania.

Zadzwoń do nas 58 779 58 58
Napisz na Messengerze kliknij tutaj