Osiedle CIS — zapowiedź inwestycji

cis_45+(4)-.jpg

O inwestycji

Osiedle Cis stanowi doskonały punkt komunikacyjny z całym Trójmiastem, dzięki pobliskiej stacji SKM oraz sąsiedztwie ulicy Morskiej - w kilkanaście minut można znaleźć się w Śródmieściu i zrobić zakupy na pełnej sklepów ulicy Świętojańskiej, wybrać najświeższe produkty w legendarnej Hali Targowej czy spotkać się ze znajomymi w jednym z popularnych pubów i restauracji. Tuż przy osiedlu znajdują się dwa zespoły szkół oraz otoczone zielenią przedszkole.

 

Przestrzeń pełna harmonii

Dzięki położeniu obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przyroda zawsze będzie na wyciągnięcie ręki. Osiedle Cis to przestrzeń stworzona w harmonii z naturą: projekt opracowany z dbałością o ekologiczne rozwiązania powstał z myślą o zrównoważonym, spokojnym trybie życia, w którym na wszystko znajdzie się miejsce.

Magia prostoty

Czysta biel prostych brył uzupełniona o charakterystyczne, graficzne kształty balkonów i tarasów skrywać będzie w sobie wnętrze nastawione na funkcjonalność  oraz komfort. W ramach inwestycji powstaną atrakcyjne mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach.

Otoczenie osiedla zaprojektowaliśmy tak, by każdy jego element dawał wytchnienie i relaks. Niezależnie od  stylu życia, mieszkańcy z pewnością znajdą tu coś dla siebie i swojej rodziny. Plac zabaw, drewniane ławki w cieniu drzew, liczne stojaki rowerowe i bezpieczna przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu - to dopiero początek listy atrakcji, które otoczą Osiedle Cis.

Skontaktuj się z nami

Inwestycja znajduje się w przygotowaniu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży pod numerem 58 770 14 70 lub pozostawiania kontaktu za pomocą poniższego formularza.

Lokalizacja

  Osiedle Cis to zupełnie nowe osiedle na mapie Gdyni. Zlokalizowane w centrum Cisowej będzie cechować się nowoczesną bryłą i bliskością rozwiniętej infrastruktury. Sklepy, usługi, szkoła i przedszkole znajdują się w zasięgu ręki. Stacja SKM Gdynia Cisowa oraz dwa węzły autobusowe i trolejbusowe zagwarantują sprawne dojazdy do wszystkich zakątków Trójmiasta.

  zobacz także

  Osiedle Viridis GdyniaKarwiny

  Osiedle Viridis

  Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

  Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.