Nowy Horyzont — Osiedle, na którym spełniają się Twoje marzenia

Koniec MDM w 2016 to nie koniec świata

Martwisz się tym, że od 16 marca nie można już uzyskać dopłaty MDM na ten rok? Nic straconego! Koniecznie skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży – jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które sprawią, że kupisz mieszkanie, nawet bez wkładu własnego.

więcej
Koniec MDM w 2016 to nie koniec świata

Internet i TV za 1 zł przez rok na Nowym Horyzoncie

Dla Klientów, którzy zakupią mieszkanie w budynku 5 na osiedlu Nowy Horyzont, czeka wyjątkowa PROMOCJA - rok Internetu i TV w cenie 1 zł.

więcej
Nowy-Horyzont.jpg
Ceny od4.090 zł/m2

GOTOWE DO ODBIORU!

Nowy Horyzont klatka w budynku 5
Ceny od4.090 zł/m2

GOTOWE DO ODBIORU!

Nowy Horyzont boisko
Ceny od4 090 zł/m2

Gotowe do odbioru!

Nowy-Horyzont_OFERTA.jpg

O inwestycji

Nowy Horyzont to nowoczesne osiedle, zaprojektowane w taki sposób, aby zamieszkujące je rodziny mogły spędzać jak najwięcej czasu razem, bez konieczności pokonywania dużych odległości, w celu załatwiania codziennych spraw.

Na terenie osiedla znajduje się bogate zaplecze handlowo-usługowe, które zapewnia mieszkańcom komfort i wygodę oraz – przede wszystkim – oszczędność czasu. Usługi fryzjera czy kosmetyczki, zajęcia fitness albo duże zakupy – wszystko to można załatwić na miejscu, bez stania w kolejkach i korkach.

Osiedle Nowy Horyzont jest również znakomicie przygotowane dla najmłodszych mieszkańców. Dzieci mogą swobodnie bawić się na nowoczesnym i bezpiecznym placu zabaw, a gdy rodzice są w pracy – spędzać czas w przedszkolu, które oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, wspierając zdrowy rozwój maluchów.

Rodzinny relaks pośród osiedlowej zieleni i wspólne spędzanie czasu na krytych kortach tenisowych to kolejne atuty tego nowoczesnego osiedla. Już niedługo zakończą się prace związane z realizacją terenów rekreacyjnych na granicy z Osiedlem Cytrusowym, gdzie powstanie strefa wypoczynkowa wyposażona w dwa korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne oraz plac zielny z pochylnią służącą zjazdom desko-rolko-rowerowym czy saneczkowym.

Nowy Horyzont, z uwagi na rozwojowy charakter zarówno samego osiedla, jak i miasta, to doskonały wybór dla osób poszukujących nieruchomości na terenie Gdańska lub okolic, które chcą skoncentrować się na życiu osobistym i rodzinnym.

Termin realizacji:
Budynki 6A, 6B, 5 - gotowe do odbioru

Nowy Horyzont

Lokalizacja

  Północ Zachód Południe Wschód

  Osiedle Nowy Horyzont położone jest na granicy gdańskiej dzielnicy Łostowicegminy Pruszcz Gdański, przy nowo wybudowanej ulicy Ofiar Grudnia 1970. Okolicę tę charakteryzuje cisza i spokój.

  Osiedle dzieli od Śródmieścia Gdańska odległość wynosząca około 10 kilometrów.
  Dużo bliżej położona jest obwodnica Trójmiasta, do której dzięki nowo wybudowanemu fragmentowi ulicy Zeusa można dojechać w ciągu około 5 minut. Niezmotoryzowani mogą korzystać z regularnych połączeń komunikacji miejskiej (linie autobusowe nr 113, 213, N13).

  Niedalekie sąsiedztwo Lasów Otomińskich zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych.

  Zobacz punkty infrastruktury:

  Wartości produktu

  • master key

   We wszystkich inwestycjach stosujemy system klucza generalnego, tzw. master key, pozwalający na łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń części wspólnych.

  • murowane ściany działowe

   W realizowanych przez nas inwestycjach wszystkie ściany działowe są murowane, co gwarantuje najwyższą nośność – możliwość bezpośredniego przytwierdzenia do ścian ciężkich elementów – oraz komfort akustyczny.

  • wentylacja mechaniczna wywiewna

   Stosujemy wentylację mechaniczną wywiewną opartą o stałą ilość usuwanego powietrza, która wraz z odpowiednio dobranymi nawiewnikami okiennymi pozwala utrzymać nie tylko właściwą temperaturę, ale także wilgotność, ponadto zapobiega cofaniu się powietrza, co gwarantuje komfort użytkowania mieszkania.

  • wysokiej jakości profile okienne oraz wysokiej jakości szklenie

   Stosujemy wysokiej jakości pięcio- lub sześciokomorowe profile okienne oraz wysokiej jakości szklenie o niskim współczynniku przenikania ciepła, gwarantujące właściwą izolację termiczną – ograniczenie ubytków ciepła, co oczywiście pozytywnie wpływa na ostateczne zużycie ciepła i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

  • W części inwestycji proponujemy naszym Klientom internet i TV kablową za 1 zł miesięcznie przez pierwszy rok od odbioru mieszkania.

   W części inwestycji proponujemy naszym Klientom internet i TV kablową za 1 zł miesięcznie przez pierwszy rok od odbioru mieszkania.

  • więcej

  Tabela zawiera ograniczoną liczbę lokali. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, Skontaktuj się z biurem sprzedaży

  nr piętro pow. pokoje odbiór cechy ekspozycja cena/m2 wart. brutto szczegóły
  PROMOCJABALKONGOTOWA KUCHNIAMDM TARAS
  WSCHÓDPÓŁNOCPOŁUDNIEZACHÓD
   
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  Gdynia
  Gdańsk
  Olsztyn
  Warszawa
  Pruszcz Gdański
  Apartament
  Dom
  Lokal usługowy
  Mieszkanie
  Północ
  Wschód
  Południe
  Zachód
  Stara cena brutto [zł]
  Stara cena za metr [zł]
  Promocja
  Taras
  Balkon
  Loggia
  Gotowa Kuchnia
  Ogródek
  Dwupoziomowe
  Mieszkanie Dla Młodych
  Mieszkanie Dla Młodych dla rodzin z co najmniej 3 dzieci
  Miejsce postojowe
  Komórka lokatorska
  Antresola
  Gotowe do odbioru
  • Specyfikacja techniczna

  Częste pytania

  • Pomoc przed zakupem mojego lokalu

  • Pomoc po zakupie mojego lokalu

  • Sprawy techniczne dotyczące mojego lokalu

  • Sprawy techniczne dotyczące mojego osiedla

  zobacz także

  Brama Żuław Pruszcz Gdański

  Kameralne osiedle w Pruszczu Gdańskim położone w sąsiedztwie Parku Krainy Polodowcowej

  Brama Żuław

  Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

  Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.