Futura Park Domy — Urokliwa część Gdańska

GOTOWE DO ODBIORU!
Futura Park DomyOSTATNI DOM W SPRZEDAŻY

GOTOWY DO ODBIORU

Futura Park mieszkania Gdańsk Chełm

O inwestycji

Domy realizowane w ramach osiedla Futura Park to miejsce idealne dla osób, które cenią indywidualność i pragną zamieszkać we własnej, większej przestrzeni z ogrodem i garażem. 

W aktualnej ofercie osiedla Futura Park znajdują się przestronne dwupoziomowe domy szeregowe*, liczące od 127 do 166 m2, posiadające jedno lub dwustanowiskowe garaże oraz pomieszczenia techniczne.

Domy zostały zaprojektowane z wyraźnym podziałem na strefy – parter ze strefą dzienną oraz sypialnie na górze. Na parterze znajduje się kuchnia, przestronny salon z kominkiem i miejsce na duży, rodzinny stół oraz wyjście do ogródka. Piętro to prywatna enklawa gospodarzy z pokojami i łazienką. Kameralny ogródek stanowić będzie dopełnienie komfortowej, rodzinnej przestrzeni. Zaletą wyboru domów Futura Park są wszystkie udogodnienia wynikające z życia w zabudowie szeregowej – bez konieczności zajmowania się takimi obowiązkami jak odśnieżanie czy utrzymanie i remonty części wspólnych.

Futura Park to osiedle na którym sztuka przeplata się z życiem. Architekci zainspirowani twórczością Charlesa Demutha, Laszlo Moholy-Nagy oraz wybitnej malarki Sophie Taeubert-Arp zaprojektowali barwne murale na ścianach każdego z budynków, które w szczególny sposób wyróżniają osiedle Futura Park, nadając mu wyjątkowego charakteru.

W budynku wielorodzinnym, który zrealizowaliśmy na osiedlu, znajdują się lokale usługowe. Dzięki nim mieszkańcy Futura Park w zasięgu kilku kroków będą mieli sklepy oraz punkty usługowe.

Ostatni dom gotowy do odbioru.

Lokalizacja: Gdańsk Południe

Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku.

*lokale pełniące funkcje domów zrealizowanych w zabudowie szeregowej

Futura Park Domy

Lokalizacja

  Osiedle Futura Park położone jest w zacisznym, zielonym zakątku prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe, przy skrzyżowaniu ulic Starogardzkiej i Władysława Jagiełły. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych sprawia, że doskonale poczują się tutaj osoby, które poszukują spokojnej enklawy z dala od zgiełku centrum miasta. Bliskość obu obwodnic Trójmiasta (S6, S7) oraz przystanek autobusowy przy osiedlu sprawiają, że mieszkańcy będą mogli sprawnie dotrzeć do szkoły czy pracy.

  Niezmotoryzowani mogą korzystać z regularnych połączeń gdańskiej komunikacji miejskiej. Bezpośrednio przy osiedlu usytuowany jest przystanek autobusowy linii 175, a w niedalekiej odległości przystanek linii 189.

  Tabela zawiera ograniczoną liczbę lokali. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, Skontaktuj się z biurem sprzedaży

  nr piętro pow. pokoje odbiór cechy ekspozycja cena/m2 wart. brutto szczegóły
  TARASBALKONOGRÓDEKDWUPOZIOMOWEMIEJSCE POSTOJOWEKOMÓRKA LOKATORSKA
  PÓŁNOCPOŁUDNIE
  zobacz
  Gdynia
  Gdańsk
  Olsztyn
  Warszawa
  Pruszcz Gdański
  Rumia
  Apartament
  Dom
  Lokal usługowy
  Mieszkanie
  Północ
  Wschód
  Południe
  Zachód
  Stara cena brutto [zł]
  Stara cena za metr [zł]
  Promocja
  Taras
  Balkon
  Loggia
  Gotowa Kuchnia
  Ogródek
  Dwupoziomowe
  Mieszkanie Dla Młodych
  Mieszkanie Dla Młodych dla rodzin z co najmniej 3 dzieci
  Miejsce postojowe
  Komórka lokatorska
  Antresola
  APARTAMENTY PREMIUM
  Garderoba
  Gotowe do odbioru
  zobacz także

  Osiedle Viridis GdyniaKarwiny

  Osiedle Viridis

  Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

  Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.