Futura Park — Urokliwa część Gdańska

NOWOŚĆ

GDAŃSK CHEŁM

Futura Park mieszkania Gdańsk Chełm

O inwestycji

Osiedle Futura Park to kameralne osiedle, które składa się z lokali mieszkalnych w budynku wielorodzinnym oraz lokali spełniających funkcje domów zrealizowanych w zabudowie szeregowej

Zainspirowani twórczością Charlesa Demutha oraz Laszlo Moholy-Nagy architekci, zaprojektowali barwne murale na ścianach każdego z szeregów, które zdecydowanie wyróżniają osiedle Futura Park i nadają mu wyjątkowy charakter. W częściach wspólnych budynków wielorodzinnych znajdą się wybrane detale oraz fragmenty dzieł malarzy futurystów. Niewątpliwym atutem osiedla Futura Park jest nie tylko architektura i styl, ale także niska zabudowa oraz widoki z okna, które dają możliwość obcowania z naturą.

W ofercie znajdują się cztery typy lokali o zróżnicowanym metrażu od około 150 do 200 m kw. ze zintegrowanym garażem. Lokale w zabudowie szeregowej są idealne dla osób ceniących wyraźny podział na strefy - dzienną i prywatną. Na parterze znajdzie się kuchnia oraz przestronny pokój dzienny z miejscem na duży rodzinny stół. Piętro domu to prywatna enklawa gospodarzy, a ogród stanowi idealne dopełnienie przestrzeni rodzinnej.

W ramach budynku wielorodzinnego znajdują się najczęściej wybierane mieszkania 2- i 3-pokojowe, a także kawalerki. Przewidziano również mieszkania czteropokojowe o większych metrażach. Mieszkania znajdujące się w budynku wielorodzinnym mają możliwość wydzielenia osobnej, jasnej kuchni z oknem, a pełnowymiarowe pokoje pozwalają na swobodne zagospodarowanie wnętrz według własnych potrzeb.

Lokalizacja

  Północ Zachód Południe Wschód

  Osiedle Futura Park położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska Południe, przy ulicy Starogardzkiej. Osiedle jest doskonale skomunikowane zarówno z obiema Obwodnicami Trójmiasta (3km), jak i ze Śródmieściem (7km).

  Niezmotoryzowani mogą korzystać z regularnych połączeń gdańskiej komunikacji miejskiej. Bezpośrednio przy osiedlu usytuowany jest przystanek autobusowy linii 175.

  Zobacz punkty infrastruktury:
  zobacz także

  Osiedle Viridis GdyniaKarwiny

  Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego

  Osiedle Viridis

  Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

  Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.