IDEA — PRZESTRZEŃ KREATYWNA

Ceny od7.400 zł/m2

GDAŃKS OLIWA

IDEA-urzekajaca
Ceny od7.400 zł/m2

GDAŃSK OLIWA

IDEA-mieszkania-Oliwa-2.jpg
Ceny od7.400 zł/m2

GDAŃSK OLIWA

IDEA-mieszkania-Oliwa.jpg
Ceny od7.400 zł/m2

GDAŃSK OLIWA

IDEA-budynek-b1-gotowy.jpg

Promocja Internet za 1 zł/mc przez 12 miesięcy!

Każda osoba, która zakupi mieszkanie w budynku B2 lub B3, będzie mogła skorzystać z promocyjnej oferty symetrycznego Internetu o prędkości 100 Mb/s w obie strony w cenie 1 zł miesięcznie przez cały rok!

więcej
IDEA-slider-2.jpg

O inwestycji

IDEA to unikatowe w skali Trójmiasta osiedle położone na pograniczu Oliwy i Przymorza, którego twórcy postawili sobie za cel stworzenie inspirującej, tętniącej życiem przestrzeni, będącej zaprzeczeniem nudy i zwyczajności.

Ta mieszkaniowa inwestycja powstanie w centrum Trójmiasta, na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, pomiędzy ulicami Beniowskiego i Droszyńskiego. Blisko stąd zarówno do zabytkowej części Oliwy, jak i do dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Przymorza.

Ponad 4-hektarowy teren, który zajmie IDEA, pozwolił na zaprojektowanie nieruchomości łączącej w sobie funkcję mieszkaniową oraz usługową, wyróżniającą się spośród osiedli mieszkaniowych atrakcyjnym zagospodarowaniem otwartej przestrzeni publicznej oraz jej współtworzeniem przez polskich artystów. Udział w projektowaniu inwestycji będą mieli uznani malarze, graficy, fotografowie czy rzeźbiarze, którzy nie tylko ozdobią elewacje czy części wspólne budynków, ale także włączą się w projektowanie małej architektury, między innymi tej umiejscowionej w najbardziej uczęszczanej części IDEI, tj. w ciągu pieszo-rowerowym, mogącym pełnić również funkcję amfiteatralną.

Pierwszym partnerem, którego prace pomogą zbudować niepowtarzalny klimat artystyczny, będzie Pani Dorota Krzyżanowska. Jako uznana artystka trójmiejska od wielu lat uprawia malarstwo sztalugowe, malarstwo w technikach wodnych, rysunek oraz techniki własne, w tym nowatorskie techniki cyfrowe. Kompozycje stworzone z przetworzonych cyfrowo obrazów, sygnowanych jej nazwiskiem, staną się dopełnieniem stref wejściowych oraz wszystkich pięter pierwszego budynku.

Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w budynkach B2 i B3, przygotowaliśmy PROMOCJĘ! Umożliwia ona dostęp do usługi symetrycznego Internetu 100 (odbieranie do 100Mb/s, wysyłanie do 100Mb/s) przez okres 12 miesięcy tylko za 1 zł brutto miesięcznie. Szczegółowe informacje nt. oferty znajdą Państwo na stronie www.logitus.pl, zaś regulamin promocji dostępny jest pod linkiem REGULAMIN.

Termin realizacji inwestycji:
Budynek B1, B2 - gotowe do odbioru
Budynek B3 - odbiór lokali do 15.10.2017 r.
Budynek B4 - odbiór lokali II kw. 2018

IDEA
Poznaj Ideę

Lokalizacja

  Północ Zachód Południe Wschód

  IDEA powstaje na pograniczu Oliwy i Przymorza, pomiędzy ulicami Beniowskiego i Droszyńskiego – w optymalnym pod względem możliwości komunikacyjnych punkcie Trójmiasta. To położenie gwarantuje nie tylko szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia (z wykorzystaniem głównej arterii komunikacyjnej w postaci trasy 468 oraz linii Szybkiej Kolei Miejskiej), ale także sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta i dzielnic górnego tarasu. Niedaleko inwestycji znajdują się dworzec PKP i SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe. Ze względu na usytuowanie inwestycji w dojrzalej dzielnicy przyszli mieszkańcy będą mieli zapewniony dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej, edukacyjnej czy rekreacyjno-sportowej.

  Zobacz punkty infrastruktury:

  Wartości produktu

  • instalacje światłowodowe oraz anteny TV naziemnej i satelitarnej na dachach i rozdzielnie multimedialne w mieszkaniach

   Montujemy instalacje światłowodowe oraz anteny TV naziemnej i satelitarnej na dachach wraz z rozdzielniami multimedialnymi w mieszkaniach. Rozwiązanie to m.in. całkowicie eliminuje potrzebę zakupienia własnej anteny satelitarnej, a więc pozwala zaoszczędzić kilkaset złotych oraz - co nie mniej istotne - całkowicie eliminuje problem wielu anten satelitarnych szpecących elewacje budynków.

  • stosowanie światła LED na terenach zewnętrznych inwestycji oraz w częściach wspólnych budynków

   Stosujemy oświetlenie LED na terenach inwestycji i/lub w częściach wspólnych. Pozwala ono zmniejszyć zużycie energii elektrycznej nawet o 90% w porównaniu ze stosowaniem tradycyjnych żarówek. Ponadto światło pochodzące ze źródeł LED jest bardziej przyjazne dla oka człowieka, przez to bezpieczniejsze, a także dużo łatwiejsze w utylizacji – LEDY w przeciwieństwie do świetlówek nie zawierają szkodliwej rtęci.

  • wentylacja mechaniczna higrosterowalna

   W części inwestycji stosujemy wentylację mechaniczną higrosterowalną, która reaguje na zmiany wilgotności w mieszkaniu i która wg klasyfikacji Narodowej Agencji Poszanowania Energii pozwala na oszczędność energii potrzebnej na ogrzewanie i wentylację w wysokości 50% wobec budynku referencyjnego, czyli budynku wyposażonego w standardową wentylację grawitacyjną lub mechaniczną.

  • wiaty, stojaki na rowery i/lub punkty naprawy rowerów na terenie osiedla

   Na naszych osiedlach przygotowujemy infrastrukturę dla rowerzystów – budujemy wiaty i stojaki rowerowe. Na terenie niektórych osiedli planujemy umiejscowić punkty naprawy rowerów, aby umożliwić mieszkańcom częściowe serwisowanie bicykli we własnym zakresie.

  • zastosowanie automatyki w zakresie sterowania instalacją grzewczą

   W wybranych inwestycjach stosujemy automatykę w zakresie sterowania instalacją grzewczą, dzięki czemu można dostosować parametry ogrzewania do swoich indywidualnych potrzeb oraz zminimalizować wydatki na ogrzewanie.

  • więcej

  Tabela zawiera ograniczoną liczbę lokali. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, Skontaktuj się z biurem sprzedaży

  nr piętro pow. pokoje odbiór cechy ekspozycja cena/m2 wart. brutto szczegóły
  BALKONTARAS
  WSCHÓDPOŁUDNIEPÓŁNOCZACHÓD
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  zobacz
  Gdynia
  Gdańsk
  Olsztyn
  Warszawa
  Pruszcz Gdański
  Apartament
  Dom
  Lokal usługowy
  Mieszkanie
  Północ
  Wschód
  Południe
  Zachód
  Stara cena brutto [zł]
  Stara cena za metr [zł]
  Promocja
  Taras
  Balkon
  Loggia
  Gotowa Kuchnia
  Ogródek
  Dwupoziomowe
  Mieszkanie Dla Młodych
  Mieszkanie Dla Młodych dla rodzin z co najmniej 3 dzieci
  Miejsce postojowe
  Komórka lokatorska
  Antresola
  APARTAMENTY PREMIUM
  Garderoba
  Gotowe do odbioru
  • Specyfikacja techniczna

  zobacz także

  Brama Żuław Pruszcz Gdański

  Kameralne osiedle w Pruszczu Gdańskim położone w sąsiedztwie Parku Krainy Polodowcowej

  Brama Żuław

  Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

  Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.