IDEA Poznaj Ideę

IDEA - dla rowerowo zakręconych

IDEA - dla rowerowo zakręconych

IDEA
IDEA - dla rowerowo zakręconych
Nie lubisz tracić czasu, stojąc w korkach lub na przystankach? Przesiądź się na rower! Szczególnie, jeśli planujesz przeprowadzkę do IDEI.

Dlaczego?

Mieszkając na IDEI nie będziesz miał problemu – gdzie trzymać rower, bowiem dla jej mieszkańców przygotowaliśmy rowerownie w halach garażowych, a także stojaki rowerowe na terenie osiedla, dlatego także Twoi przyjaciele nie będą mieli kłopotu, by odwiedzić Cię właśnie na rowerze. Ponadto w okolicy znajduje się mnóstwo ścieżek, którymi szybko można dotrzeć w wiele miejsc Trójmiasta. Mieszkając w tak dobrej lokalizacji, szkoda tracić czasu na jazdę autem.

Ale warto przesiąść się na rower nie tylko ze względów praktycznych. Rower to także wolność, niezależność, możliwość wyrażenia siebie, bliski kontakt z rzeczywistością. Po prostu styl życia! 

Bez względu na to czy wolisz płynąć pod prąd, czy raczej lubisz podążać za trendami rower jest dla Ciebie! Do tego wierzymy, że rower inspiruje – w końcu jeżdżąc na rowerze, widzisz więcej niż zza okna samochodu czy autobusu… I zawsze możesz się zatrzymać.

Koniecznie sprawdź, jakie korzyści jazda rowerem przyniesie właśnie Tobie. I pamiętaj, że tylko na terenie Gdańska czeka na Ciebie ponad 550 km tras rowerowych!

Aktualną mapę rowerową Gdańska znajdziesz na: http://www.rowerowygdansk.pl/.

wstecz