Kwartet Polanki — Elegancki adres

NOWOŚĆ

GDAŃSK OLIWA

Kwartet Polanki mieszkania Gdańsk Oliwa

O inwestycji

Kwartet Polanki to prestiżowe, kameralne osiedle położone w Gdańsku Oliwie przy urokliwej ulicy Polanki i Macierzy Szkolnej. Inwestycja składa się z dwóch budynków realizowanych jednocześnie, w ramach których powstaje 27 mieszkań. Na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci oraz bogata zieleń wraz z częścią przewidzianą do wypoczynku.

Wyjątkowość tej lokalizacji to historyczne uwarunkowania, dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta, bogactwo terenów zielonych, jak również rozpoznawalność nazwy ulicy Polanki. Ulica Polanki przez kilkaset lat była głównym traktem prowadzącym z Gdańska przez Wrzeszcz do Oliwy. Z tego właśnie okresu zachowało się w okolicy inwestycji pięć niezwykłych pałacyków, otoczonych parkami, które nadal potrafią zaskoczyć urokiem. Architektura Kwartetu Polanki dyskretnie nawiązuje do ducha miejsca i unikalnego sąsiedztwa.

Lokalizacja

  Północ Zachód Południe Wschód

  Kwartet Polanki powstaje z myślą o osobach, które chcą korzystać z uroków miasta i cenią sobie dobre skomunikowanie, bliskość centrum biznesowego, a także kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. W okolicy znajduje się także bogate zaplecze handlowo-usługowe.

  Zobacz punkty infrastruktury:
  zobacz także

  Spektrum GdańskPrzymorze

  Komfortowe mieszkania z widokiem na morze

  Spektrum

  Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

  Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.