Strona główna Mieszkania Gdańsk Nasze miejsce Poznaj osiedle

W NASZYM MIESZKANIU

podlewaniekwiatow-min.jpg
Nasze miejsce

W NASZYM MIESZKANIU

Nasze Miejsce to zaproszenie do świata hygge, w którym komfortowe wnętrza i każdy przedmiot wpływają na nasze dobre samopoczucie.

W naszym mieszkaniu nie zabrakło miejsca na rośliny, które są naturalnym oczyszczaczem powietrza, pobudzają zmysły i pomagają w koncentracji. Bluszcz, paprotka czy filodendron nie tylko pięknie wyglądają, ale też dbają o nasze zdrowie szczególnie podczas snu. Z radością witamy każdy dzień, wiedząc, że jesteśmy w miejscu, w którym pod każdym względem czujemy się bezpiecznie.

wstecz

Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo stosujemy specjalne środki ostrożności oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników zgodnie z zaleceniami WHO i GIS. Informujemy, że realizacja naszych inwestycji przebiega zgodnie z planem, a odbiory mieszkań odbywają się w zakładanych terminach.

Biura Sprzedaży są otwarte. Zapewniamy Państwu na miejscu niezbędne środki bezpieczeństwa i pełen komfort rozmów.

Dodatkowo dla komfortu i bezpieczeństwa wprowadziliśmy możliwość spotkań on–line w formie prostych w obsłudze wideo–rozmów z każdego posiadanego przez Państwa smartfona lub komputera. Nasi doradcy przeprowadzą Państwa przez ten proces.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia połączenia z Doradcą lub spotkania w biurze sprzedaży.

Zadzwoń do nas 58 779 58 58
Napisz na Messengerze kliknij tutaj