Strona główna Mieszkania Rumia Osiedle Locus Poznaj Osiedle

MIASTO I NATURA W ZASIĘGU RĘKI

KILF
Osiedle Locus

MIASTO I NATURA W ZASIĘGU RĘKI

Locus to komfortowe miejsce do zamieszkania – blisko stąd do dynamicznego Centrum Gdyni, gdzie się mieszczą się eleganckie butiki, dobre restauracje i liczne siedziby firm. Jeśli masz ochotę odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, nic nie stoi na przeszkodzie – z naszego osiedla szybko przemieścisz się na spokojną plażę w Mechelinkach czy Babich Dołach albo nad kaszubskie jeziora! A jeśli nie chcesz opuszczać Rumi, w niedalekiej odległości od osiedla znajdziesz boisko, basen, Miejski Dom Kultury czy Bibliotekę Stacja Rumia - uznaną za najpiękniejszą na świecie.
wstecz

Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo stosujemy specjalne środki ostrożności oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników zgodnie z zaleceniami WHO i GIS. Informujemy, że realizacja naszych inwestycji przebiega zgodnie z planem, a odbiory mieszkań odbywają się w zakładanych terminach.

Biura Sprzedaży są otwarte. Zapewniamy Państwu na miejscu niezbędne środki bezpieczeństwa i pełen komfort rozmów.

Dodatkowo dla komfortu i bezpieczeństwa wprowadziliśmy możliwość spotkań on–line w formie prostych w obsłudze wideo–rozmów z każdego posiadanego przez Państwa smartfona lub komputera. Nasi doradcy przeprowadzą Państwa przez ten proces.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia połączenia z Doradcą lub spotkania w biurze sprzedaży.

Zadzwoń do nas 58 779 58 58
Napisz na Messengerze kliknij tutaj