Osiedle Cytrusowe — Codzienność wypełniona kolorem

OSTATNIE MIESZKANIA

GOTOWE DO ODBIORU!

Osiedle Cytrusowe
OSTATNIE MIESZKANIA

GOTOWE DO ODBIORU!

Osiedle Cytrusowe

Internet i TV za 1 zł przez rok na Osiedlu Cytrusowym

Z przyjemnością informujemy, że dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na Osiedlu Cytrusowym – przygotowaliśmy PROMOCJĘ!

więcej
Osiedle-Cytrusowe-promocja-tv-inet.jpg

O inwestycji

Osiedle Cytrusowe to przedsięwzięcie mieszkaniowe, które powstało w prężnie rozwijającym się rejonie Gdańska Południe, konkretnie w Kowalach, tuż obok dobrze znanego osiedla Nowy Horyzont. Inwestycję tworzą kameralne, trzypiętrowe budynki o przyjaznej architekturze, dla których zaprojektowano ciekawe elewacje w świeżych, cytrusowych kolorach.

W ofercie znajdują się dwu- i trzypokojowe mieszkania o przemyślanych rozkładach i powierzchniach liczących od 36 do 55 m. Do wszystkich mieszkań parterowych przynależą zielone ogródki, zaś do tych zlokalizowanych na piętrach – wygodne balkony.

W dwóch budynkach znajdujących się na osiedlu przy ul. Zeusa znajduje się także kilka lokali usługowych, w jednym z nich funkcjonują sale do gry w squasha, w pozostałych m.in. sklep spożywczy i cukiernia. W południowej części osiedla zaprojektowany został duży, komfortowy i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na Osiedlu Cytrusowym, przygotowaliśmy PROMOCJĘ! Umożliwia ona dostęp do usługi symetrycznego Internetu 100 (odbieranie do 100Mb/s, wysyłanie do 100Mb/s) oraz Telewizji Cyfrowej HD w zakresie Pakietu Wielotematycznego HD przez okres 12 miesięcy tylko za 1 zł brutto miesięcznie. Szczegółowe informacje nt. oferty TV i Internetu znajdą Państwo na stronie www.logitus.pl, zaś regulamin promocji dostępny jest tutaj

Termin realizacji inwestycji:
Budynek B12 - gotowy do odbioru
Budynek B16 - odbiór w IV kw. 2017 

Osiedle Cytrusowe

Lokalizacja

  Osiedle Cytrusowe położone jest na granicy Gdańska (Łostowice) oraz miejscowości Kowale położonej w gminie Kolbudy. W pobliżu od kilku lat rozbudowuje się osiedle Nowy Horyzont, na terenie którego znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, takie jak supermarket, restauracja, kwiaciarnia, salony fryzjerskie, gabinety lekarskie czy przedszkole. Przyszli mieszkańcy Osiedla Cytrusowego mogą więc mieć pewność, że wszystkie najpotrzebniejsze codzienne sprawy będą mogli załatwić blisko domu.

  Główne arterie komunikacyjne położone niedaleko Osiedla Cytrusowego zapewnią dogodne połączenie z pozostałymi dzielnicami Gdańska. Ponadto bliskość obwodnicy Trójmiasta, do której dojazd został usprawniony dzięki nowemu odcinkowi ulicy Zeusa w Kowalach, gwarantuje dobrą komunikację z całą aglomeracją i jej okolicami. Zwolennicy transportu miejskiego będą mogli podróżować trzema liniami autobusowymi (213, 113, N13), zaś mieszkańcy stawiający na ekologię skorzystać z możliwości typu: park&ride, którą oferuje pętla tramwajowa na granicy Ujeściska i Chełmu. Przy niej można zostawić auto bądź rower i w kilkanaście minut dotrzeć tramwajem do Śródmieścia.

  Miłośników wędkarstwa oraz kąpieli ucieszy znajdujące się w pobliżu Jezioro Otomińskie otoczone malowniczym terenem leśnym. Pobliskie lasy stanowią także doskonałe miejsce do pieszych i rowerowych wędrówek. Podczas niepogody amatorzy aktywnego wypoczynku wolny czas mogą spędzać w centrum rekreacji zlokalizowanym na sąsiednim osiedlu.

  Zobacz punkty infrastruktury:

  Wartości produktu

  • master key

   We wszystkich inwestycjach stosujemy system klucza generalnego, tzw. master key, pozwalający na łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń części wspólnych.

  • murowane ściany działowe

   W realizowanych przez nas inwestycjach wszystkie ściany działowe są murowane, co gwarantuje najwyższą nośność – możliwość bezpośredniego przytwierdzenia do ścian ciężkich elementów – oraz komfort akustyczny.

  • stosowanie światła LED na terenach zewnętrznych inwestycji oraz w częściach wspólnych budynków

   Stosujemy oświetlenie LED na terenach inwestycji i/lub w częściach wspólnych. Pozwala ono zmniejszyć zużycie energii elektrycznej nawet o 90% w porównaniu ze stosowaniem tradycyjnych żarówek. Ponadto światło pochodzące ze źródeł LED jest bardziej przyjazne dla oka człowieka, przez to bezpieczniejsze, a także dużo łatwiejsze w utylizacji – LEDY w przeciwieństwie do świetlówek nie zawierają szkodliwej rtęci.

  • wysokiej jakości profile okienne oraz wysokiej jakości szklenie

   Stosujemy wysokiej jakości pięcio- lub sześciokomorowe profile okienne oraz wysokiej jakości szklenie o niskim współczynniku przenikania ciepła, gwarantujące właściwą izolację termiczną – ograniczenie ubytków ciepła, co oczywiście pozytywnie wpływa na ostateczne zużycie ciepła i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

  • W części inwestycji proponujemy naszym Klientom internet i TV kablową za 1 zł miesięcznie przez pierwszy rok od odbioru mieszkania.

   W części inwestycji proponujemy naszym Klientom internet i TV kablową za 1 zł miesięcznie przez pierwszy rok od odbioru mieszkania.

  • więcej
  • Specyfikacja techniczna

  zobacz także

  Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

  Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.