Osiedle Locus — Wygodny początek każdego dnia

OSIEDLE LOCUSW sąsiedztwie urokliwego parku.
ES_klatka_winda_korekta+p%C5%82ytki+(002).jpg
OSIEDLE LOCUSW sąsiedztwie urokliwego parku.
LOCUS

O inwestycji

 

Osiedle Locus będzie położone w Rumi Janowo na rogu ulic Dąbrowskiego i Stoczniowców. Teren osiedla jest usytuowany tuż przy granicy z Gdynią, dzięki czemu szybko będzie można dojechać do centrum miasta i korzystać z jego nieograniczonych możliwości.

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Locus znajduje się urokliwy park oraz pełne zaplecze usługowo - handlowe, czyli wszystko czego potrzeba do wygodnego życia w mieście. 

Budynki będą charakteryzować się m.in. niską zabudową (4-5 piętrową), jasną elewacją i pionowymi, metalowymi dekoracjami przy balkonach. Teren osiedla bogaty w zieleń – powstaną tu kameralne miejsca spotkań wydzielone pergolami porośniętymi pnączami, a budynki zostaną częściowo otulone żywopłotem. Części wspólne będą dodatkowo wyposażone w wiaty rowerowe i miejsca rekreacyjne zachęcające mieszkańców do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Inwestycja znajduje się w przygotowaniu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży pod numerem 58 770 14 70 lub pozostawiania kontaktu za pomocą poniższego formularza. Nasi doradcy ds. sprzedaży z przyjemnością skontaktują się z Państwem.

zobacz także

Spektrum GdańskPrzymorze

Komfortowe mieszkania z widokiem na morze

Spektrum

Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.