Osiedle Beauforta — Nowa skala przygody

O inwestycji

Już od dziesięciu lat na terenie Pogórza powstaje nowa dzielnica potocznie nazywana Gdynią Północ. Pierwszym dużym osiedlem w tym rejonie było Osiedle Morskie, którego realizacja zakończyła się w 2015 r. Dopełnieniem tego projektu było osiedle Nowe Morskie, którego wszystkie budynki zostały oddane do użytkowania na początku bieżącego roku. Już niedługo nastąpi premiera nowej inwestycji -  Osiedla Beauforta. Z założenia będzie to nowoczesne, przyjazne mieszkańcom i najbardziej prospołeczne osiedle, które powstanie na terenie rejonu Gdyni Północnej - Pogórza. Osiedle wyróżniać będzie kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń publiczna pozwalająca ciekawie spędzić czas na osiedlu bez względu na porę roku.  
 
Na terenie osiedla zaplanowano kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym. Unikalna przestrzeń wspólna będzie zachęcała dzieci do wyjścia na podwórko, a ich rodziców do aktywnego spędzania czasu z pociechami i sąsiadami niezależnie od pogody.  
Niewątpliwym atutem osiedla będzie Port Beaufort’a stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami takimi jak ping-pong, stoliki do gier planszowych i inne. W zielonej części osiedla Beauforta zlokalizowane będą zewnętrzne udogodnienia dla sportowców - boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz ścinaka wspinaczkowa. Amatorów wycieczek rowerowych ucieszą stacje serwisowe dla rowerów oraz stojaki rowerowe zlokalizowane przed wejściami do budynków, przy Porcie Beaufort’a oraz przy lokalach usługowych.
Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców przewidziano nietuzinkowe obiekty służące świetnej zabawie na powietrzu: tyrolkę, pająka z lin, ślimaka oraz domek w atrakcyjnym, komponującym się z krajobrazem gminy stylu nadmorskim, dającym możliwość zabawy także w deszczowe dni. Dla młodych miłośników przyrody zaplanowano zielnik i pola uprawne, czyli miejsca służące budowaniu świadomości ekologicznej.  

Osiedle Beauforta

Lokalizacja

  Północ Zachód Południe Wschód

  Osiedle Beauforta to nowa inwestycja planowana w dynamicznie rozwijającym się rejonie Pogórza położonym na granicy Gdyni i gminy Kosakowo.

  Osiedle wyróżniać będzie kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń publiczna pozwalająca ciekawie spędzać czas na osiedlu bez względu na porę roku.

  Na terenie osiedla zaplanowano kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym – najmłodszym, młodzieży i osobom dorosłym.

  Zobacz punkty infrastruktury:

  Inwestycja znajduje się w przygotowaniu.
  Osoby zainteresowane zapraszamy do pozostawiania kontaktu
  za pomocą poniższego formularza.

  Nasi doradcy ds. sprzedaży z przyjemnością skontaktują się z Państwem w celu umówienia na spotkanie,
  podczas którego zaprezentują szczegóły dotyczące tej wyjątkowej inwestycji.

  * klikając WYŚLIJ zgadzam się z notą prawną