O EURO STYL CONSTRUCTION


grafika

WYSOKA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Euro Styl Construction jest generalnym wykonawcą spółki Euro Styl S.A. Dzięki doświadczeniu oraz kompetencjom zapewnia wysoką jakość i terminowość wykonania prac budowlanych. W swoim portfolio ma liczne inwestycje zrealizowane na terenie Trójmiasta i okolic. Były one wielokrotnie nagradzane przez ekspertów w prestiżowych rankingach deweloperskich.

NASZE REALIZACJE
grafika grafika

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Razem tworzymy miejsca do życia

Długoterminowe umowy oraz sprawdzeni partnerzy gwarantują bezpieczeństwo oraz utrzymanie stabilnych kosztów realizacji inwestycji. Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą.


grafika

PRACUJ Z NAMI

Euro Styl Construction tworzą ambitni, otwarci na nowe wyzwania ludzie. Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kompetencji i możliwość rozwoju przy różnorodnych projektach deweloperskich. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, sprawdź aktualne ogłoszenia o pracę.
OFERTY PRACY

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

zdjęcie Radosław Serocki

Radosław Serocki

Prezes Zarządu

dowiedz się więcej
zdjęcie Radosław Serocki

Radosław Serocki

Prezes Zarządu

Z Euro Stylem związany jest od 2009 roku. Rozpoczynał jako Kierownik Projektów biurowych i apartamentowych. Od połowy 2015 roku pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w zakresie generalnego wykonawstwa, następnie w 2017 roku został Wiceprezesem Zarządu i Dyrektorem ds. realizacji w spółce Euro Styl Construction, by z początkiem sierpnia 2019 roku objąć posadę Prezesa Zarządu w tej spółce. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie oraz szeroką znajomość branży budowlanej, z którą związany jest od 18 lat.

Posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej, Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Harvard Business Review Polska - program Management.

zdjęcie Mikołaj Konopka

Mikołaj Konopka

Członek Zarządu

dowiedz się więcej
zdjęcie Mikołaj Konopka

Mikołaj Konopka

Członek Zarządu

Współtworzył Grupę Kapitałową Euro Styl S.A. – od ponad 10 lat zasiada w Zarządzie Euro Styl S.A., zaś od 2017 roku jest jej Prezesem. W 2018 roku został powołany na stanowisko Członka Zarządu Dom Development S.A. Posiada bogate doświadczenie menedżerskie oraz znajomość branży budowlanej i deweloperskiej, w szczególności w rejonie Trójmiasta.

Posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

zdjęcie Jarosław Górski

Jarosław Górski

Członek Zarządu

dowiedz się więcej
zdjęcie Jarosław Górski

Jarosław Górski

Członek Zarządu

Z Euro Styl związany od sierpnia 2010 roku. Do czerwca 2017 roku jako Zastępca Dyrektora Finansowego, następnie Dyrektor Finansowy, zaś od stycznia 2019 roku w randze Członka Zarządu.

Jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył także studia podyplomowe na Politechnice Szczecińskiej w zakresie wyceny nieruchomości.

Posiada bogate doświadczenie w obszarze analizy finansowej i oceny ryzyka kredytowego zdobyte podczas 11 lat pracy w bankowości na stanowiskach specjalisty, eksperta i menedżera.

Naszą wizytówką są zrealizowane inwestycje

Poznaj inwestycje zrealizowane

  • Trójmiasto 32 Inwestycje
  • Warszawa 66 Inwestycji
  • Wrocław 15 Inwestycji
SPRAWDŹ
SPRAWDŹ

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.