grafika

Impuls - nowa jakość na gdańskiej Zaspie

ul. Hynka 16, Gdańsk Zaspa

Data realizacji: lipiec 2018
329 oddanych mieszkań
8 lokali usługowych
 


O INWESTYCJI

Impuls to inwestycja, która wniosła nową jakość oraz w znaczący sposób wpłynęła na rozwój gdańskiej dzielnicy Zaspa. Osiedle w przemyślany sposób dopełniło urbanistyczny układ tzw. „plastra miodu”, jednocześnie tworząc nową pierzeję ulicy Hynka.ARCHITEKTURA

Architektura inwestycji doskonale wkomponowuje się w otoczenie poprzez zastosowanie bardzo odważnego projektu elewacji z dynamicznym podziałem oraz intensywną paletą kolorów. Impuls wyróżnił się na tle istniejącej tkanki miejskiej poprzez wprowadzenie udogodnień dla rowerzystów, ogródków przydomowych, hal garażowych w budynkach oraz szeregu proekologicznych rozwiązań wpływających na codzienną wygodę użytkowania. Osiedle wyróżnia się również ze względu na zróżnicowaną roślinność oraz starannie zaprojektowaną małą architekturę.

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.