grafika

Locus. Doskonała lokalizacja

Rumia, ul. Stoczniowców/Dąbrowskiego

Data realizacji: styczeń 2022
 


O INWESTYCJI

Locus to nowoczesne osiedle położone w znakomitej lokalizacji i składające się z czterech budynków. Mieszkańcy bez problemów dojadą z niego do centrum Gdyni czy też wybiorą się na wycieczkę nad Zatokę Pucką. Wygodę codzienne życia zapewnia zaś bogata infrastruktura w okolicy: szkoły podstawowe, przedszkola, liceum ogólnokształcące, przychodnia, Galeria Rumia, Port Rumia i pasaż handlowy.
 ARCHITEKTURA

Jasna elewacja i liczne przeszklenia nawiązują do otwartej nadmorskiej okolicy, a drewniane detale wskazują na inspirację naturą. W częściach wspólnych osiedla znajdują się miejsca do rekreacji i wypoczynku m.in. dziedziniec z kameralnymi miejscami spotkań, które zostały wydzielone zielonymi pergolami. Z kolei wnętrza budynków wyróżniają tapety z motywami ptaków i roślin, zaprojektowane specjalnie dla tej inwestycji.
 

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.