grafika

Osiedle z panoramą na Zatokę Gdańską

ul. Obrońców Wybrzeża 3, Gdańsk Przymorze

Data realizacji: lipiec 2020
554 oddane mieszkania
16 lokali usługowych


O INWESTYCJI

Spektrum to osiedle mieszkaniowe położone na Przymorzu, tuż obok rozległego Parku Reagana. Inwestycję tworzą wysokie osiemnastokondygnacyjne budynki, z których rozpościera się przepiękna panorama na Zatokę Gdańską.ARCHITEKTURA

Bryły budynków wyróżniają się poprzez urozmaiconą elewację zaprojektowaną m.in. z wykorzystaniem eleganckich okładzin, a częściowo – na najwyższych kondygnacjach – także w postaci przeszklonych fasad. Dynamiki architekturze nadaje również układ balkonów, które dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła sprawiają, że budynki prezentują się bardzo lekko i nowocześnie. Na terenie osiedla znajduje się wybieg dla czworonogów, tor do gry w bule oraz wiata rekreacyjna, pod osłoną której mieszańcy mogą odpocząć, porozmawiać czy zagrać w karty.

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.