grafika

Osiedle Cytrusowe - samowystarczalna inwestycja

ul. Zeusa 85, Borkowo

Data realizacji: wrzesień 2017
478 oddanych mieszkań
7 lokali usługowych


O INWESTYCJI

Osiedle Cytrusowe to kameralna inwestycja, która powstała tuż obok istniejącego osiedla Nowy Horyzont. Obydwie inwestycje zostały zrealizowane w oparciu o ideę stworzenia samowystarczalnego miasteczka z bogatą ofertą handlowo-usługową i największą strefą rekreacyjno-sportową w okolicy.ARCHITEKTURA

Osiedle składa się z kameralnych, trzypiętrowych budynków o przyjaznej architekturze z ciekawymi elewacjami w świeżych, cytrusowych kolorach. Inwestycja ma dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej i strefy rekreacyjno-sportowej w okolicy. Na osiedlu znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: sklepy, usługi, kwiaciarnia, poczta, salony piękności, apteka, przychodnia lekarska, przedszkole, klub fitness, boiska, korty tenisowe oraz zlokalizowane po sąsiedzku sale do gry w squasha.

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.