grafika

Nowy Horyzont. Wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia

ul. Współczesna 1 / Stylowa 1, Borkowo

Data realizacji: listopad 2018
1054 oddane mieszkania
23 lokale usługowe
 


O INWESTYCJI

Nowy Horyzont to wielofunkcyjna inwestycja, która została zrealizowana w oparciu o ideę samowystarczalnego osiedla - miasteczka z bogatą infrastrukturą usługowo-handlową oraz największą strefą rekreacyjno-sportową w okolicy.ARCHITEKTURA

Inwestycja wyróżnia się ze względu na dopracowane detale: zagospodarowane zewnętrzne patia i architekturę zieleni, ławki oraz oświetlone części wspólne. W centralnej części osiedla powstała fontanna z rzeźbą Adama Arabskiego, cenionego autora wielu plenerowych form rzeźbiarskich w Trójmieście. Na osiedlu znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: sklepy, usługi, kwiaciarnia, poczta, salony piękności, apteka, przychodnia lekarska, przedszkole, klub fitness, boiska, korty tenisowe oraz zlokalizowane po sąsiedzku sale do gry w squasha.

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.