grafika

Osiedle Idea. Prestiżowe Osiedle w gdańskiej Oliwie.

ul. Beniowskiego 1 / Śląska 9, Gdańsk Oliwa

Data realizacji: grudzień 2020
523 oddane mieszkania
10 lokali usługowych
 


O INWESTYCJI

IDEA to prestiżowe osiedle położone w Gdańsku Oliwie. Na terenie inwestycji powstało łącznie 250 prac autorstwa trójmiejskich artystów, które w wyjątkowy sposób urozmaicają przestrzeń wspólną. Twórcy postawili sobie za cel stworzenie inspirującego, tętniącego życiem miejsca. Architektoniczne zaprzeczenie nudy i zwyczajności tworzy spójną całość, która cieszy mieszkańców wyszukaną stylistyką.ARCHITEKTURA

Budynki - choć różnorodne pod względem architektonicznym - zachowały spójność i świetnie korespondują ze sobą na osiedlu. Ich zróżnicowane wysokości zapewniają doskonały widok na okolicę. Przemyślana architektura budynków jest zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. W kreowaniu IDEI wzięli udział uznani artyści - malarze, graficy, fotograficy, rzeźbiarze, których prace wzbogaciły elewacje i części wspólne osiedla.

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.