grafika

Dawna Poczta. Apartamenty i lofty

ul. Mickiewicza 5, Gdańsk Wrzeszcz

Data realizacji: lipiec 2021
92 apartamenty i lofty oraz 9 lokali usługowych

 


O INWESTYCJI

Dawna Poczta to prestiżowa inwestycja, która powstała w Gdańsku w dzielnicy Dolny Wrzeszcz. Składa się ona z dwóch 4-piętrowych budynków, które wspólnie uformowały nowy kwartał zabudowy. Między budynkami architekci zaprojektowali zielone patio stanowiące kontrast dla miejskiego gwaru i zapewniające relaks. Dawna Poczta wpisuje się w metamorfozę dzielnicy i tworzy atrakcyjną, nowoczesną przestrzeń do życia.
 ARCHITEKTURA

Architektura Dawnej Poczty jest połączeniem historii i nowoczesności. Inwestycja wyróżnia się przeszkleniami, które nadają jej wrażenie lekkości. Specjalna izolacja umieszczona w gruncie wokół budynku stanowi dodatkowe wytłumienie dla wibracji wynikającej z sąsiedztwa linii tramwajowej. Łącznikiem między teraźniejszością a historią będzie zabytkowy budynek poczty, który po renowacji odzyskał swój dawny blask.
 

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.