grafika

Dawna Poczta

Gdańsk, ul. Mickiewicza
 
Data realizacji: sierpień 2021
97 oddanych mieszkań
9 lokali usługowych
 


O INWESTYCJI

Dawna Poczta to inwestycja mieszkaniowa łącząca historię z nowoczesnością – zrewitalizowany zabytkowy budynek, w którym niegdyś mieściła się poczta, połączony z nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie jest interesującym punktem na mapie Dolnego Wrzeszcza. Inwestycję tworzą dwa budynki, które wspólnie formują kwartał zabudowy.ARCHITEKTURA

Dawna Poczta wyróżnia się dzięki licznym przeszkleniom, które nadają budynkowi lekkości. Łącznikiem między teraźniejszością a historią jest zabytkowy, zrewitalizowany budynek poczty. Historyczna część Dawnej Poczty posiada ceglaną elewację oraz drewniane okna z dekoracyjnymi szprosami. Wyróżniającym się elementem jest również spadzisty dach o stalowo-szklanej konstrukcji.  Między budynkami znajduje się zielone patio, na którym można podziwiać stalowe dzieło „W nim jesteś” autorstwa Elvina Flamingo.

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.