grafika

MONTOWNIA

ul. Lisia Grobla 7, Gdańsk Śródmieście

Data realizacji: marzec 2023

114 zabytkowych loftówO INWESTYCJI

MONTOWNIA to zrewitalizowany, zabytkowy budynek w śródmiesciu Gdańska z apartamentami loftowymi, strefą konferencyjną i  foodhallem. Stanowi integralny element wielofunkcyjnej inwestycji DOKI.  została wyróznionach w wielu konkursach, m.in: European Property Awards, Art of Architecture czy Property Design Awards.

Zarezerwuj  w MONTOWNI - wyjątkowym obiekcie hotelowym. Szczegóły na stronie: www.montowniagdansk.pl.ARCHITEKTURA

Prostokątny budynek przeszedł rewitalizację, a jego odnowione mury podkreśla efektowna iluminacja. Odtworzony został galeriowy układ budynku. Wtórny strop między parterem i kolejnymi piętrami zastąpiono przeszkleniem, przez które widać wysoką aż do świetlika dachowego zieloną ścianę. W Montowni można poczuć się jak w galerii sztuki. Części wspólne wzbogacają pejzaże i lampy autorstwa Tomasza Krupińskiego, a w loftach znajdują się reprodukcje zdjęć Michała Szlagi.

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.