grafika

Osiedle Beauforta

Pogórze, ul. Kościuszki
Data realizacji poszczególnych etapów: od 04.2019 do 07.2022
Liczba mieszkań: 645
Liczba lokali usługowych: 19O inwestycji

Osiedle Beauforta w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią, inspiruje każdego dnia. Łączy w sobie zalety bliskości centrum miasta
z bogactwem natury i terenów rekreacyjnych. Infrastruktura całej dzielnicy jest rozbudowana, a liczne atrakcje na osiedlu i w okolicy pozwalają cieszyć się pełnią życia. W projekcie zastosowano rozwiązania ekologiczne, które dodatkowo wpływają na komfort mieszkańców. Osiedle tworzą 24 nowoczesne budynki w niskiej zabudowie.
 Architektura

Architektura osiedla nawiązuje do stylu skandynawskiego. Estetycznie wykończone budynki w wyjątkowy sposób łączą prostotę i nowoczesność. Z kolei design wnętrz i wystrój klatek schodowych jest spójny z nadmorskim, ciepłym, rodzinnym klimatem inwestycji. Dominują jasne odcienie nawiązujące do promieni słonecznych, błękitnego nieba, piaszczystej plaży czy naturalnego drewna i zieleni.
 

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.