grafika

Zielony Południk

ul. Starogardzka/Jagiełły, Gdańsk Południe

Data realizacji: sierpień 2023

736 mieszkań
10 lokali usługowychO INWESTYCJI

Zielony Południk to rodzinne osiedle w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe. Składa się z 27 budynków o wysokości 3 lub 4 pięter, a części wspólne osiedla zachęcają do  spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się niezbędna infrastruktura: sklepy, żłobek, przedszkole, szkoły podstawowe i przychodnia. Na Zielonym Południku, w otoczeniu zieleni i w zgodzie z naturą, otwiera się nowa perspektywa życia.ARCHITEKTURA

Niska zabudowa oraz duże przestrzenie między budynkami tworzą komfortowe warunki dla mieszkańców. Przestronne strefy wejścia witają eleganckim wystrojem. Każdy z budynków posiada odrębny symbol - jeden z gatunków drzew liściastych charakterystycznych dla naszej strefy klimatycznej, którego obecność zaznaczono symbolicznymi formami liści oraz ozdobnymi przekrojami pni. 
 

Strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo

Używasz przeglądarki, która nie jest aktualna, w związku z czym strona eurostyl.com.pl może wyświetlać się nieprawidłowo. Otwórz stronę w innej przeglądarce. Jeśli potrzebujesz pobrać i zainstalować wspieraną przegladarkę, linki znajdziesz tutaj:

Pamiętaj, że oprócz wyświetlania prawidłowo treści, aktualna przeglądarka zadba o Twoje bezpieczeństwo w sieci.