Zielony Południk — Bądź częścią zielonej dzielnicy

ZIELONY POŁUDNIKZostań częścią zielonej dzielnicy
zielony poludnik 1
ZIELONY POŁUDNIK
zielonyPoludnik_slider_1920x1017_160218.jpg

O inwestycji

 

Zielony Południk to wypełnione zielenią i poprzecinane alejkami spacerowo-rowerowymi osiedle mieszkaniowe o niskiej zabudowie (4-5 piętrowej), które powstanie przy ul. Władysława Jagiełły (przy ul. Starogardzkiej) w Gdańsku. Mieszkańcy parterowych lokali będą mogli relaksować się we własnych ogródkach, a wyższych kondygnacji – na balkonach.

Osiedle zlokalizowane będzie tuż obok głównych węzłów komunikacyjnych – Obwodnicy Trójmiasta i Obwodnicy Południowej – dzięki czemu szybko i sprawnie dotrzesz stąd do Centrum Gdańska, Sopotu czy Gdyni. Wokół znajdziesz wszelkie niezbędne udogodnienia: sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia czy centrum fitness.

Tutaj, wśród zieleni alejek i kameralnych placów, znajdziesz spokój i miło spędzisz czas. Zielony Południk to Twoje miejsce na mapie miasta. Miejsce do budowania znajomości na długie lata, gdzie najważniejszy jesteś Ty i Twoja rodzina. Będziesz tu żył – nie tylko mieszkał.

Zostań częścią zielonej dzielnicy.

Inwestycja znajduje się w przygotowaniu. Osoby zainteresowane zapraszamy do pozostawiania kontaktu za pomocą poniższego formularza. Nasi doradcy ds. sprzedaży z przyjemnością skontaktują się z Państwem.

* klikając WYŚLIJ zgadzam się z notą prawną
zobacz także

Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.