Dawna Poczta Miejsca z charakterem

Emalia

Emalia

Jest taki niewielki sklep ze starociami przy ulicy Wajdeloty, który pojawił się tutaj już w latach 90. Emalię prowadzi Pan Sławek, który mieszka zaledwie ulicę dalej od swojego sklepiku.

„Wyznaję zasadę, że jeśli coś jest ładne, a można to zreperować i dać drugie życie to staram się to uczynić, ponieważ rzeczy, które przepadną, nieraz są nie do odtworzenia, a często potrafią umilić życie. W moim sklepie pojawiają się różni ludzie, także koneserzy szukający przedmiotów rzadkich i trudno dostępnych, które można u mnie wyłowić”.

„Wrzeszcz jest jedną ze starszych dzielnic miasta, o dużej tradycji. Chodząc tutejszymi uliczkami, szczególnie jak się trochę poczyta, np. książkę »Kot i mysz« Güntera Grassa, to wszystko odżywa. Mieszkam na sąsiedniej ulicy, dlatego kontakt z sąsiadami i dzielnicą mam duży, w ten sposób znam więcej potrzeb i oczekiwań okolicznych mieszkańców i myślę, że udaje mi się je wypełniać”.

wstecz

Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo stosujemy specjalne środki ostrożności oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników zgodnie z zaleceniami WHO i GIS.

Biura Sprzedaży są otwarte. Zapewniamy na miejscu niezbędne środki bezpieczeństwa i pełen komfort rozmów. Dodatkowo wprowadziliśmy możliwość spotkań on–line.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia połączenia z Doradcą lub spotkania w Biurze Sprzedaży.

Zadzwoń do nas 58 779 58 58
Napisz na Messengerze kliknij tutaj