Wydma — apartamenty na półwyspie


Strona główna Apartamenty Jastarnia Wydma
Zapowiedź
widok6_fin.jpg

ZAPOWIEDŹ INWESTYCJI

WYDMA

Jastarnia, Półwysep Helski, ul. Mickiewicza

APARTAMENTY SERWISOWANE NA PÓŁWYSPIE HELSKIM

Bliskość natury, szum morza, zapach sosen i śpiew ptaków.

Inwestycja WYDMA położona w Jastarni na Półwyspie Helskim, w odległości zaledwie 3 min spacerem do nadmorskiej plaży i 1 min do Zatoki Puckiej, to wymarzone miejsce dla osób, które szukają wytchnienia od pośpiechu miejskiego życia.

Komfortowe apartamenty serwisowane z panoramicznymi oknami powstaną w otoczeniu sosnowego lasu. Piękny widok drzew roztaczający się tuż za oknem umożliwi spędzanie wolnego czasu w przyjaznej, harmonijnej przestrzeni, która pozwoli zwolnić i odetchnąć świeżym powietrzem. Architektura WYDMY inspirowana leśnym otoczeniem, w połączeniu z wysokim standardem wykończenia, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Całoroczne apartamenty serwisowane nad morzem mogą stać się drugim domem (second home), a podczas nieobecności Właściciela stanowić źródło dodatkowego przychodu pochodzącego z wynajmu. O wygodę Inwestorów zainteresowanych takim rozwiązaniem zadba profesjonalny Operator, który zapewni kompleksową usługę zarządzania najmem lokalu i jego serwis.

Wypoczynek i rekreacja

Codzienny relaks zapewni część rekreacyjna inwestycji z recepcją z coffee pointem i tarasem wypoczynkowym. Infrastruktura sportowa obejmująca dwa boiska – wielofunkcyjne i do siatkówki plażowej pozwoli na aktywne spędzanie czasu na terenie WYDMY. Znajdujące się przy nich siedziska w formie leżaków będą stanowić doskonałe miejsce wypoczynku i korzystania z kąpieli słonecznych. Wieczory uprzyjemni spotkanie z przyjaciółmi w altanie, przy palenisku położonym w strefie rekreacyjnej inwestycji.

Najmłodsi będą mogli bawić się na placu zabaw w leśnym zagajniku, a miłośników sportów wodnych ucieszy surfbox do przechowywania sprzętów sportowych z sąsiadującą przebieralnią i prysznicem.

Inwestycja będzie idealnym miejscem wypoczynku zarówno w okresie wakacyjnym, jak i po sezonie.

Lokalizacja

Inwestycja WYDMA mieści się przy ul. Mickiewicza w Jastarni, tuż przy granicy z Juratą, w sercu Półwyspu Helskiego. Położenie w Nadmorskim Parku Krajobrazowym zachęci do pieszych wędrówek, wypoczynku na świeżym powietrzu i bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Okolica umożliwi poranne bieganie, uprawianie jogi czy nordic walking na łonie natury. Atrakcyjne trasy spacerowe obejmują: leśne szlaki turystyczne wraz ze ścieżką prowadzącą bezpośrednio z inwestycji do mało uczęszczanego wejścia na plażę nr 54, położony tuż obok inwestycji Szlak Nadmorski Zatokowy oraz biegnącą przez cały Półwysep Helski malowniczą trasę rowerową z widokiem na Zatokę Pucką.

To również doskonałe miejsce dla pasjonatów sportów wodnych. Panują tu idealne warunki do uprawiana wind- i kitesurfingu. Miłośnicy wody mogą także popływać na motorówkach, skuterach wodnych albo wybrać się na rejs jachtem lub katamaranem po Bałtyku.

Skontaktuj się z nami

Inwestycja znajduje się w przygotowaniu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży pod numerem 58 779 58 58 lub pozostawiania kontaktu za pomocą poniższego formularza.

Tabela zawiera ograniczona liczbę lokali.

Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb ofertę, skontaktuj się z biurem sprzedaży.

58 779 58 58

Biura Sprzedaży Euro Styl są otwarte.


W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo wszyscy pracownicy Euro Styl są co tydzień poddawani testom w kierunku koronawirusa.
W miejscu pracy pozostają tylko osoby zdrowe.

Jednocześnie zapewniamy Państwu niezbędne środki higieny i bezpieczeństwa oraz pełen komfort rozmów w przewietrzanych pomieszczeniach. Rekomendujemy kontakt z nami w celu umówienia spotkania.

Zadzwoń do nas 58 779 58 58
Napisz na Messengerze kliknij tutaj