Dawna Poczta Miejsca z charakterem

Kawana

Kawana

Przechadzając się ulicami Dolnego Wrzeszcza, można trafić do palarni kawy, która przyciąga do siebie bogatym aromatem wydobywającym się zza drzwi. Baristą Kawany jest Maniek, który mieszka tu już od ponad 40 lat.

„Codziennie przewija się przez moje ręce nawet kilkaset kaw. Gdy ktoś się mnie pyta, jaka kawa jest najsmaczniejsza, odpowiadam, że najlepsza jest ta, która najbardziej komuś smakuje”.

„Żyję tutaj, to są moje ulice, miejsca, w których biegałem po podwórku, gdzie wspinałem się po drzewach i podjadałem jabłka sąsiadów. Dolny Wrzeszcz bardzo się zmienił, kiedyś była tu szarzyzna, elewacje budynków były jednolite, a ulice dziurawe, a teraz to zupełnie inne miejsce – jest ładniej, bezpieczniej i przyjemniej niż kiedyś. Mieszkam we Wrzeszczu od urodzenia i dopiero teraz mogę powiedzieć, pracując tutaj od dwóch lat i dwie minuty od mojego mieszkania, że nareszcie jestem częścią tej społeczności”.

wstecz

Biura Sprzedaży Euro Styl są otwarte.


W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo wszyscy pracownicy Euro Styl są co tydzień poddawani testom w kierunku koronawirusa.
W miejscu pracy pozostają tylko osoby zdrowe.

Jednocześnie zapewniamy Państwu niezbędne środki higieny i bezpieczeństwa oraz pełen komfort rozmów w przewietrzanych pomieszczeniach. Rekomendujemy kontakt z nami w celu umówienia spotkania.

Zadzwoń do nas 58 779 58 58
Napisz na Messengerze kliknij tutaj