Dawna Poczta Miejsca z charakterem

Kawana

Kawana

Przechadzając się ulicami Dolnego Wrzeszcza, można trafić do palarni kawy, która przyciąga do siebie bogatym aromatem wydobywającym się zza drzwi. Baristą Kawany jest Maniek, który mieszka tu już od ponad 40 lat.

„Codziennie przewija się przez moje ręce nawet kilkaset kaw. Gdy ktoś się mnie pyta, jaka kawa jest najsmaczniejsza, odpowiadam, że najlepsza jest ta, która najbardziej komuś smakuje”.

„Żyję tutaj, to są moje ulice, miejsca, w których biegałem po podwórku, gdzie wspinałem się po drzewach i podjadałem jabłka sąsiadów. Dolny Wrzeszcz bardzo się zmienił, kiedyś była tu szarzyzna, elewacje budynków były jednolite, a ulice dziurawe, a teraz to zupełnie inne miejsce – jest ładniej, bezpieczniej i przyjemniej niż kiedyś. Mieszkam we Wrzeszczu od urodzenia i dopiero teraz mogę powiedzieć, pracując tutaj od dwóch lat i dwie minuty od mojego mieszkania, że nareszcie jestem częścią tej społeczności”.

wstecz

Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo stosujemy specjalne środki ostrożności oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników zgodnie z zaleceniami WHO i GIS.

Biura Sprzedaży są otwarte. Zapewniamy na miejscu niezbędne środki bezpieczeństwa i pełen komfort rozmów. Dodatkowo wprowadziliśmy możliwość spotkań on–line.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia połączenia z Doradcą lub spotkania w Biurze Sprzedaży.

Zadzwoń do nas 58 779 58 58
Napisz na Messengerze kliknij tutaj